Hakkımızda

Hakkımızda

SeoSitesi, kalite, yenilik ve hız üzerine odaklanan bir premium bir dijital ajanstır. Online bir işletmeye sahipseniz, bir web siteniz varsa ve dijital ortamda tanınmak istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz.

SeoSitesi, uzman kadrosu ile Markanızı internet ortamında tanınır hale getirir. SeoSitesi, Web siteniz için SEO çalışması yapabilir, Sosyal medya reklamlarınızı yönetebilir, Tanıtım videolarınızı hazırlayabilir ve Pazarlama (Marketing) bölümünüzü yönetebiliriz.

Tüm bu hizmetler için detaylı PDF raporlama ve ONLINE site analizi takip servislerimiz bulunmaktadır. Web sitenizi veya internet mağazanızın ilermelesini, anlık olarak yönetim panelinizden yönetebilirsiniz.


SeoSitesi Felsefesi

SeoSitesi, sadece yüksek bütçeli firmalara hizmet vermez. Bizim için öncelikli amaç bizden destek alan kişilerin kazançlarını artırmasıdır. Düşük bütçelerle çalışmaya başlayıp, işletme kazancınızı yükseltebilirsiniz. Müşterilerimizin, kazançlarını artırmak asıl hedefimizdir. Daha sonra nasıl olsa bizle yolunuza devam edersiniz.


Misyonumuz

SeoSitesi olarak, diğer dijital ajanslardan farklı olarak, ONLINE RAPOR VE ANALİZ SİSTEMİMİZE önem verdik. Tüm kelimelerde Google sıra bulucu özelliğimiz sayesinde, keyword sıralamalarınızı saatlik olarak takip edebilirsiniz. Günlük sıralama raporlarını, ömür boyu panelinizde arşiv olarak saklayabilirsiniz. Örneğin 5 yıl önce hangi konumda olduğunuzu rahatlıkla takip edebilirsiniz.